Piatkový hlavný vysielací čas patrí na TV JOJ obľúbenej relácii Všetko čo mám rád, ktorú si diváci s radosťou zapínajú aj v reprízach. Tentokrát televízia odvysielala epizódu, kedy sa v štúdiu objavil ako hosť herec Ľubomír Paulovič, jeho dcéra Veronika a Andrea Karnasová.

Relácia Všetko čo mám rád patrí k najúspešnejším formátom televízie JOJ, pričom sa u Štefana Skrúcaného a čerstvého otecka Ondreja Kandráča vystriedalo už množstvo zaujímavých osobností. Uplynulý piatok bola odvysielaná repríza s Ľubomírom Paulovičom, ktorá aj takmer dva roky od nakrútenia vyvolala v množstve divákov mimoriadne emócie.

Aj keď je program o rozhovoroch a spomienkach hostí, podstatnú časť relácie tvorí predovšetkým hudba. To, samozrejme, vie aj herec, ktorý pred divákmi vystúpil s emotívnou skladbou Povedz mi, otec. Na pomoc si okrem známej dcéry Veroniky zobral i druhú dcérku Dominiku, ktorá je po mozgovej obrne pripútaná na invalidný vozík. Spočiatku sa síce zdalo, že pôjde len o duet, no napokon Ľubomír zapojil i sympatickú ženu v hladisku. Dojímavé vystúpenie nenechalo chladných nielen divákov, ale ani samotných umelcov, pričom obaja Paulovičovci, vrátane Andrey Karnasovej, sa v závere vystúpenia rozplakali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk