Martina Schindlerová sa dostala do povedomia širokej verejnosti v roku 2004, kedy postúpila do finálovej desiatky prvej série šou Slovensko hľadá Superstar. Svojim hlasom si získala tisíce fanúšikov, no pred kariérou nakoniec uprednostnila rodinu. Speváčka s jedinečným hlasom sa však opäť vracia na scénu, pričom sa rozhodla “zapracovať“ na svojom zovňajšku.

Po svadbe s podnikateľom Kamilom v roku 2012 sa Martina úplne stiahla z verejného života a vystupovaniu dala stopku. V priebehu rokov sa z nej stala mama dvoch detí na plný úväzok a nechtiac aj zelenou vdovou. Všetko sa zmenilo pred viac ako rokom, keď sa prevalil jej rozvod. Pre bývalú speváčku sa tak začína úplne nová životná kapitola, pričom sa túži vrátiť k tomu, čo najviac milovala.

Na pódiách však chce vyzerať čo najlepšie a nedávno preto podstúpila plastickú operáciu. ,,Martina približne pred 3 mesiacmi podstúpila estetickú operáciu pŕs. Nešlo o žiadne zväčšenie ani zmenšenie, jednoducho, má dve deti, dojčila a nebola spokojná s tvarom, aký jej ostal,“ uviedol zdroj blízky Schindlerovej pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Instagram/schindlerovamartina_official-Katarína Harsanyová Photography