Rozvodová vojna prominentného páru Vondráčková & Plekanec začala ešte v polovici augusta, pričom každý týždeň sa na verejnosť dostanú ďalšie informácie o podmienkach, ktoré si diktujú budúci exmanželia. Do celého konfliktu sa v uplynulých dňoch zapojila aj mama známeho hokejistu, ktorá na bývalú nevestu neberie ohľad.

Rozvod českej speváčky Lucie Vondráčkovej a hokejistu Tomáša Plekance sprevádzajú  vzájomné slovné prestrelky prostredníctvom sociálnych sietí či médií. Doteraz sledovala všetky verejné roztržky aj mama športovca, pani Plekancová. Zo začiatku sa ku kauze vôbec nemienila vyjadrovať, no obvinenia, ktoré si musela vypočuť na adresu svojho syna, ju nenechali chladnou.

Zdrvená žena sa preto rozhodla, že prezradí, aká bola Lucie Vondráčková v skutočnosti matka synom Adamovi a Matyášovi. Obaja chlapci totiž od útleho detstva navštevovali súkromnú miniškôlku, v ktorej bolo iba päť detí. Deti sa tam nachádzali počas celého dňa, keďže Lucie musela natáčať film.

Květa Plekancová sa však vyjadrila aj k obvineniam, že jej syn svoju manželku finančne nepodporoval. Toto tvrdenie absolútne odmietla a vysvetlila, že ak by to tak bolo, Vondráčková by si nemohla dovoliť dovolenku na Kube počas jediného mesiaca rovno dvakrát. ,,Alebo aj na minuloročné Vianoce, keď si bez detí po Štedrom dni odletela na 14 dní do Los Angeles. Priletela som kvôli tomu do Kanady, aby som pomohla so strážením detí,“ rozčúlila sa pre extra.cz. Kde je teda pravda?

Zdroj: extra.cz  |  Foto: YouTube, Instagram/lucievondrackovaofficial