Každoročné podujatie Ples v opere zháňa vo veľkom na internete čašníkov. Ľudia sa smejú z toho, akú odmenu ponúkajú vzhľadom na požiadavky. 

Ples v opere má charitatívny rozmer a vyzbierané finančné prostriedky putujú na dobročinné účely. Výťažok z najbližšieho pomôže vybudovať Centrum včasnej intervencie. Organizátori však zjavne majú problém obsadiť pozície čašníkov. Už viacero dní sú na internete zverejňované ponuky práce práve na prestížny Ples v opere. Ľuďom sa zdá ponúkaná odmena veľmi nízka vzhľadom na to, aké sú požiadavky a ako sa narobia.

17. ročník Plesu v opere pripadá na 7. január 2017. Ak máte záujem brigádovať na tejto udalosti, pozrite sa, čo všetko musíte spĺňať.

“Potrebujem čašníkov/čašníčky so skúsenosťou s cateringami, milým a profesionálnym vystupovaním.
Náplň práce: debaras, roznos canapes, obsluha rautov, obsluha nápojákov, obsluha hostí vo VIP priestore.
Dresscode: Biela košeľa s dlhým rukávom a zapínaním až pod krk, čierne nohavice (nie rifle, nie legíny), čierna obuv/poltopánky/balerínky, všetko bez nejakých extravagantných dekorácii, v žiadnom prípade tenisky, v prípade že ženy budú mať balerínky tak v nich čierne pančuchy.
Ženy decentný “francúzsky” make up a vlasy v cope a s nie výrazne alebo krikľavo nalakovanými nechtami, muži oholení, prípadne s upravenou bradou.
Nástup:
7.1. od 12:00 alebo od 15:00, koniec je odhadovaný na približne 2:00 v noci,”

Možným záujemcom sa však nepozdáva plat, ktorý je vo výške 3,50 eur v čistom na hodinu.

Zdroj/Foto: Facebook