Instagramová hviezdička Zuzana Strausz Plačková, ktorú Slováci spoznali vďaka reality šou Hotel Paradise, si žije na vysokej nohe. Odkedy totiž kráska odišla spred televíznych kamier, na peniaze premení snáď všetko, na čo sa len pozrie. A že si ich vie aj užívať!

Zuzana Plačková je na Slovensku jednou z mála účastníkov rôznych reality šou, ktorá si dokázala udržať priazeň fanúšikov po dlhé roky. Z kontroverznej blondínky sa časom stala obľúbená influencerka, pričom si okrem cestovania a drahého oblečenia dopraje i poriadny luxus v podobe šperkov.

Potom, čo si Zuzana v uplynulom roku kúpila vysnívané vozidlo značky Mercedes, o pár mesiacov na to si splnila ďalší sen. Do jej zbierky pribudli hodinky značky Rolex, ktoré doplnili zbierku luxusných módnych kúskov. Pár dní pred oslavou 29. narodenín, ktoré oslávi 20. júna, však zazobaná influencerka neváhala a dopriala si ďalší darček.

Už Marilyn Monroe vedela, že najlepším priateľom žien sú diamanty a Zuzana si preto zaobstarala „skromný“ darček, keď si zakúpila šperky v hodnote 30 000 €! Aby jej neveriaci fanúšikovia neboli na pochybách, že za nákup skutočne zaplatila, rodáčka z Čadce zverejnila i pokladničný blok.

Okrem samotného nákupu však Zuzaniných fanúšikov pobavila predovšetkým reakcia jej manžela, ktorý ňou pobavil desiatky Slovákov. „Ja doma aktuálne na večeru žerem tresku s rožkom,“ okomentoval darček svojej partnerky so smiechom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova