Pandémia koronavírusu obmedzila natáčanie mnohých seriálov i relácii, pričom v televízii sa museli diváci dlhodobo uspokojiť predovšetkým s opozeraným programom. Tomu je však zrejme koniec a Markíza ohlasuje ďalšiu veľkú šou!

Nielen počas prísnych bezpečnostných opatrení ohľadom koronavírusu mali produkčné spoločnosti nechcenú prestávku, ale aj cez letné prázdniny si diváci musia vystačiť predovšetkým s reprízami rôznych relácii a seriálov. Ako sa však zdá, práve počas tohto obdobia bude mať Televízia Markíza plné ruky práce s prípravou nových šou.

Len nedávno dostali Slováci možnosť prihlásiť sa na casting do 12. ročníka reality šou Farma a modro-žltá televízia už ohlasuje ďalšie výberové konanie. Tentokrát sa všetky vydajuchtivé dámy a potenciálni ženísi môžu uchádzať o postup pred kamery v druhej sérii relácie Svadba na prvý pohľad. Z prihlásených účastníkov budú odborníci prostredníctvom vedy spájať dokonalé páry, ktoré sa po prvýkrát stretnú až priamo pred oltárom. Budete to práve vy?

Prihlášku nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial