Je tomu neuveriteľných 29 rokov, čo si celý svet absolútne podmanila americká partia teenagerov, ktorá riešila prvé lásky, starosti v škole či bežný život. Posledná klapka s pôvodnou zostavou seriálu Beverly Hills 902 10 padla na prelome tisícročí po desiatich sériách, pričom už onedlho sa vráti späť na televízne obrazovky!

Beverly Hills 902 10 sa stal na začiatku 90. rokov doslova kultom, pričom osudy mladých ľudí so zatajeným dychom sledovali diváci po celom svete. Po desiatich rokoch vysielania sa však cesty hlavných hrdinov rozišli a Brendon, Brenda, Dylan, Kelly, Donna, David, Steve a Andrea začali žiť vlastnými životmi mimo obrazoviek.

Ako však ohlásila televízna stanica FOX TV, pôvodná zostava seriálu sa už onedlho vráti na televízne obrazovky, avšak, žiaľ, bez jedného z hlavných hrdinov. Luke Perry, ktorý v časoch svojej najväčšej slávy stváril postavu Dylana McKaya, zomrel začiatkom marca na mŕtvicu, pričom za sebou zanechal syna a dcéru.

Teraz sa zvyšní členovia nezabudnuteľnej partie stretli pri príležitosti uvedenia seriálu a zvečnili sa na prvej spoločnej snímke po rokoch. Spoznali by ste hrdinov seriálu Beverly Hills 902 10 aj dnes?

Foto: Instagram/JennieGarth, moviefone.com, Moviemania.com