Rozhorčené emócie divákov Farmy 15 po odstúpení Adama Rohárika stále neustúpili. Po jeho odchode však ostala visieť vo vzduchu vstupenka do zlatého týždňa. Kto ju dostal?

Vstupenka do zlatého týždňa, ktorú si Adam kúpil za 10 000 eur zo spoločného konta, ho stála miesto v hre. Farmári na čele s Luciou a Mirkou sa totiž proti nemu spikli a postarali sa doslova o psychický teror, po ktorom sa pracovitý Revúčan rozhodol šou opustiť. Čo sa však teraz stane so spomínaným lístkom?

Adam kvôli farmárom zo šou odstúpil: Pre toto Markíza nezasiahla!

Alica sa po Adamovom odchode súťažiacich opýtala, komu vstupenka patrí. Niki jej hneď nato položila otázku, či si ho za rovnakú cenu nemôže odkúpiť ona. ,,Nie, odkúpiť sa nedá. Lístok do zlatého týždňa znamená imunitu na tento a budúci týždeň. Zaručuje postup do posledného týždňa. Držiteľ nemôže byť zvolený ani za sluhu. Nezaručuje postup do semifinále ani do finále. Rozhodnite vy, komu lístok patrí, alebo vyhodnotím ja,” reagovala umelá inteligencia.

Ako prvý prišiel s návrhom Denis, z ktorého úst vyšlo meno Mirka. Napriek tomu, že sa blondínka ešte predtým vyjadrila, že vstupenku nechce, usúdil, že si ju aj tak do duelu nikto nevyberie, takže je jedno, či ju má alebo nemá. Ostatní súhlasili.

,,Ďakujem všetkým. Aj keď ma mrzí, že to muselo byť takto. Ale teda veľmi pekne im ďakujem. Všetkým do jedného,” uviedla Mirka, ktorej však Alica povedala, že lístok tiež môže niekomu darovať. Svoje rozhodnutie má oznámiť na ďalší deň.

 

Zdroj/Foto: Markiza.sk, YouTube/Televízia Markíza