Pred pár hodinami sa na obrazovkách TV Markíza uskutočnilo veľkolepé finále noblesnej šou Let’s Dance, kde o víťazstvo bojovali posledné tri tanečné páry. Po dlhých týždňoch sa napokon kráľovnou tanečného parketu stala herečka Janka Kovalčíková, ktorá divákom i porote vyrážala dych po boku Viléma Šíra.

Grandiózne finále tanečnej šou Let’s Dance si týždeň čo týždeň nenechávali ujsť mnohé zvučné mená slovenského šoubiznisu. Kým vôbec po prvýkrát sa ako dvojica v hľadisku ukázali Victor Ibara s Danielou Nízlovou, k pravidelným hosťom sa zaradili aj krásky z reality šou Ruža pre nevestu. Počas jednotlivých kôl sa prenosov zúčastňovali Marcela Dolniaková, Miroslava Hriňáková či Tereza Kosecová, ktorá napokon prišla aj na finále.

Uplynulý piatok pritom bola odvysielaná deviata epizóda romantickej šou, kde došlo k poriadne ostrej hádke. Okrem skutočnosti, že Virgínia Buberníková odstúpila zo súťaže kvôli intrigám, situácia vo vile sa vystupňovala práve po jej odchode. Do vlasov si pritom skočili všetky dievčatá, kým rozkol mal nastať aj medzi najväčšími kamarátkami v hre. Tereza Kosecová nenechala nitku suchú na Petrane Oráčovej, ktorá pred kamerami predvádzala neutíchajúci boj o pozornosť Tomáša.

Aj keď sa zdalo, že krásky si po divokej noci nedokážu prísť na meno, opak je pravdou. Nie je žiadnym tajomstvom, že reality šou sa nakrúcala už pred niekoľkými mesiacmi, a tak si dámy nezhody už zrejme nadobro vysvetlili. Petrana s Terezou zverejnili v posledných týždňoch niekoľko spoločných príspevkov, pričom priameho prenosu Let’s Dance sa spoločne zúčastnili aj v marci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/tvmarkizaofficial, Markiza