V utorok došlo ku konfliktu medzi prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou a poslancom Tomášom Tarabom po tom, čo zverejnil o jej dcére Emme krátky status. O niekoľko hodín neskôr sa rozhodol k incidentu vyjadriť na sociálnej sieti, kde poprel akýkoľvek úmysel zosmiešnenia.

Dcéra Zuzany Čaputovej sa rozhodla skúsiť šťastie v kariére modelky a cez víkend sa postavila aj na predvádzacie mólo v Bratislave. Poslanec Tomáš Taraba v utorok zverejnil fotografiu 17-ročného dievčaťa so statusom: „Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku.“ 

Prezidentka mu cez sociálnu sieť okrem iného odkázala, že útoky na politika cez jeho deti sú politickým dnom. Na stranu prezidentkinej dcéry sa postavila aj slovenská polícia, ktorá označila jeho počin za šikanu cez internet. Poslanec sa ale rozhodol obhájiť svoje slová a odmieta, že by chcel dcéru Zuzany Čaputovej akokoľvek uraziť.

Ak môj syn bude niekedy odfotený v novinách, ako veľa gólov nastrieľal na zápase a budú sa tam k nemu vyjadrovať odborníci, aký je šikovný a talentovaný, určite sa nenahnevám na pani prezidentku, ak dá jeho fotku z verejnej webstránky na svoj profil a napíše, že na Slovensku máme novú hokejovú hviezdu. Za taký status budem rád, pretože ja svoje deti vnímam pozitívne a určite ma to neurazí,“ napísal a pridal aj video.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto:  FB/Tomáš Taraba, Zuzana Čaputová