Po upršaných a chladných dňoch, ktoré nás čakajú, sa predsa len dočkáme. Na naše územie zavíta obľúbené babie leto, ktoré so sebou prinesie krásne dni s veľmi príjemnými teplotami. Vieme, kedy sa naň môžete tešiť!

Na Slovensko dorazilo upršané počasie a teplota na teplomeri výrazne klesla. Utorkové ráno tak mnohých zaskočilo chladným privítaním. Aj keď sa mnohí obávajú, že leto už povedalo svoje posledné slovo a odteraz sa musíme pripraviť na nekonečné mesiace s nízkymi teplotami, opak je pravdou.

Meteorológovia pre nás majú vynikajúce správy. Po chladnejšom týždni sa môžete opäť pripraviť na babie leto, ktoré potrvá celý nasledujúci týždeň. Už v pondelok 23. septembra prekvapia teploty v rozpätí 18 až 23 stupňov, čo sú na dané obdobie nezvyčajne vysoké čísla. Utorok privíta teplotami 19 až 24 stupňov.

Rovnako pekné počasie by sa malo udržať aj vo štvrtok a piatok, ktorým zrejme babie leto skončí. Rovnakú prognózu priniesol do markizáckeho Telerána aj doktor Iľko, pričom z grafu je zrejmé, že po týchto dňoch nás čaká krásna jeseň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Od pondelka nás čaká babie leto
Teploty v najbližších dňoch sú zobrazené v červenom grafe

Zdroj: shmu.sk │ Foto: shmu.sk, Tv Markíza