V poradí jedenásta séria reality šou Farma sa začala iba pred pár hodinami a už prichádza jedno prekvapenie za druhým. Súťažiaci z východu a západu krajiny tak budú mať o zábavu postarané, pričom z najnovšieho vyhlásenia Evelyn zostali úplne bez slov.

Farma 11 oficiálne odštartovala v prvý septembrový pondelok a už podľa prvých záberov je zrejmé, že nebude núdza o hádky či obnažovanie odvážnejších farmárok. Účinkujúci mali iba pár hodín na to, aby si zvykli na statok rozdelený do dvoch odtieňov a už ich Evelyn opäť šokovala.

Prvým farmárom týždňa sa stal po víťazstve v dueli Gabo z východu, ktorý sa zrejme tešil, že si vyberie svojich dvoch sluhov. Po desiatich sériách však nastala v šou zmena. Skupina západniarov si totiž po novom vyberie „poddaného“ z radov východniarov, a naopak. Pokojne sa teda môže stať, že sluhami budú dve ženy alebo dvaja muži.

V prípade voľby z východnej strany musel zasiahnuť farmár týždňa, keďže hlasujúci rozdelili dvom súťažiacim nerozhodný počet hlasov. Slúžkou sa nakoniec stala Andrea, pričom statkárom od Bratislavy bude slúžiť Martin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

O sluhoch rozhodili vedierka

Zdroj: YouTube/Televízia Markíza  |  Foto: YouTube/Televízia Markíza, markiza.sk