Policajtom sa na diaľnici naskytol skutočne neuveriteľný pohľad. Keď zastavili auto idúce pomalšie ako ostatné, čakali, že nájdu vodiča so zdravotnými ťažkosťami. Okienko im ale sklopil len 5-ročný chlapec. Neuhádnete, čo si chcel kúpiť!

Policajti z amerického Utahu ostali v pondelok v poriadnom šoku. Na diaľnici, kde je rýchlostný limit 113 km/h, totiž jazdilo SUV, ktoré sa pohybovalo rýchlosťou medzi 20 až 40 km/h. Polícia automaticky predpokladala, že vodič má zrejme zdravotné ťažkosti alebo potrebuje lieky. Na veľké prekvapenie im po zastavení na vyzvanie sklopil okienko len 5-ročný Adrian.

Ten zobral rodinné SUV rodičom a namieril si to podľa svojich slov až do Kalifornie k svojej staršej sestre. V pláne mal totiž zakúpiť si luxusné auto Lamborghini, ktoré stojí stotisíce. Policajtom tiež ukázal svoju peňaženku, v ktorej mal hotovosť 3 doláre. A ako sa dostal do auta a ušiel rodičom?

V tom čase ho strážil súrodenec, ktorý však zaspal, a tak sa chlapec nepozorovane vytratil z domu. Keď sa zobudil, chlapec aj auto boli preč. Rodičia si už syna aj vozidlo vyzdvihli. Podľa CBS News tvrdia, že Adrian nikdy predtým auto nešoféroval a nechápu, ako mohol zobrať kľúče a odšoférovať z mesta na diaľnicu. Ostatných rodičov teraz varujú, aby odkladali kľúče mimo dosahu detí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cbsnews.com │ Foto: YouTube/CBS News