V posledných dňoch šokuje Slovensko drsná kauza Tomyho Kottyho, ktorý mal fyzicky napadnúť svoju dnes už expriateľku Ráchel Karnížovú. Glosátor Markízy sa k násiliu priznal a nastupuje na liečbu. Na jeho adresu sa však pred pár hodinami rozhodla vyjadriť aj ďalšia jeho bývalka.

Lujza Kalčok pred niekoľkými hodinami zverejnila video, v ktorom tvrdí, že aj ona sa stala obeťou násilností Tomyho. Až teraz však nabrala podľa svojich slov odvahu sa ozvať. Incident si všimol už aj generálny prokurátor Maroš Žilinka, pričom si na vec posvieti i OČTK. Po odhaleniach prehovorila na sociálnej sieti taktiež Nikola Baranová, bývalá priateľka speváka Matúša Kolárovského.

Vrana k vrane sadá,” napísala k spoločnému záberu Kottyho a Kolárovského. Jej kamarát Adam Berger neskôr uviedol, že umelec mal podľa jeho vedomostí Nikole ubližovať minimálne po psychickej stránke. Kolárovský sa však voči ostrým tvrdeniam ohradil a plánuje podniknúť právne kroky kvôli ohováraniu a poškodzovaniu dobrého mena. Na jeho stranu sa priklonila aj mama ich spoločnej dcérky Ney, Veronika Nízlová.

Matúš je mierumilovný človek, milujúci otec. Určite je to len nejaký hlúpy výmysel. Z jeho strany som nezažila nikdy žiadny náznak agresie. Skôr zo strany jeho priateľky, ktorá mi niekoľkokrát písala urážlivé a vulgárne správy. Mám pocit, že niektorí ľudia sa chcú jednoducho len zviezť na tejto nešťastnej kauze, len aby mali nejakú pozornosť a zviditeľnili sa,” odkázala. Veronika dodala, že sa všetko prešetrí, pričom záležitosť už majú v rukách právnici.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/veronikatwiins