Nikto im nedával šancu, že budú vo svojom vzťahu pokračovať aj po skončení Farmy. No oni dokázali celému svetu, že sa naozaj milujú. Dávid a Lula – zaľúbenci, ktorí mali krátko pred svadbou si dali zbohom. A obaja sa k tomu vyjadrili po svojom.

Srdcia fanúšikov si získali najmä po skončení reality šou Farma 8, v ktorej obaja účinkovali. Lula po Farme dala zbohom svojmu vtedajšiemu priateľovi a spolu s Dávidom začali spoločný život v byte.

Na sociálnych sieťach sa vždy prezentovali krásnymi a zaľúbenými fotografiami a napriek tomu, že Dávid požiadal Lulu o ruku, ku svadbe sa neschýlilo, ale naopak. Na sociálnych sieťach sa k tejto situácii pochopiteľne nechceli veľmi vyjadrovať, no pre portál markiza.sk obaja poskytli svoje stanovisko.

Lulinu výpoveď sme vám priniesli nedávno, keď podotkla, že sa rozišli v dobrom, ale že to bude takto pre oboch lepšie, lebo mali pred dvoma mesiacmi krízu, ktorú sa však už nepodarilo odstrániť. Nebol v tom nikto iný ani nič zlé.

No Dávidova odpoveď bola oveľa emotívnejšia. Ďakuje za všetky pekné ohlasy od ľudí, ktorí sú z toho rovnako smutní. Na otázky, či to bola iba hra odpovedal rázne: “NIE. NIKDY BY SOM SA NEZAHRÁVAL S JEJ CITMI!!!” Vraví, že to bolo úprimné a Lula mu veľmi prirástla k srdcu. Stále však dúfa, že ak sú si súdení, osud im ukáže cestu. Napriek tomu, že zostali len kamaráti, má ju veľmi rád.

Na sociálnych sieťach však obaja poskytli aspoň malú odpoveď pre svojich fanúšikov, ktorí boli zvedaví, prečo sa ich obľúbený pár rozhodol ísť od seba.

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: Instagram