Šoubiz Po Farme bude ROZVOD: Farmár Vlado poslal manželke zdrvujúci odkaz!

Po Farme bude ROZVOD: Farmár Vlado poslal manželke zdrvujúci odkaz!

Hoci býva Farma pravidelne svedkom vášnivých vzplanutí či rozchodov, tentokrát sa zrejme pričiní aj o definitívny rozpad rodiny. Farmár Vlado sa totiž vybral do spovednice, kde svojej manželke Martine poslal zdrvujúci odkaz. Podá žiadosť o rozvod.

Na farmárskom statku sa dejú veľmi vážne veci. Vlado Nikolajev, ktorému ešte nedávno olizovala bradavku vypadnutá Eva, sa vybral zronený do spovednice, aby povedal čosi veľmi dôležité svojej manželke Martine. Aj keď by možno mnohí čakali, že z Vladových úst vyjde ospravedlnenie za svoje počíňanie v reality šou, zrejme ostanú prekvapení. Prostoreký farmár sa totiž nečakane rozhodol, že podá žiadosť o rozvod a odíde od rodiny.

Nevedno, čo presne ho k tomuto vážnemu kroku viedlo, no Vlado má vo veci celkom jasno. Ako uviedol na kamere, domov sa po skončení hry nevráti a buď ostane podľa svojich slov sám, alebo si založí novú rodinu. Manželke poďakoval so slzami v očiach za všetko a najmä za syna. Priznal, že napáchal škody, no je rozhodnutý začať nový život.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YouTube/Televízia Markíza