Žeby začínali v pozadí biť svadobné zvony? Martin Šmahel je dva roky po rozvode šťastne zadaný, no doposiaľ nepadlo ani slovo o svadbe. Fitnessák sa ale, zdá sa, tejto predstave vôbec nebráni…

Prekvapivý rozvod Martina Šmahela a Miriam Kalisovej prebehol hladko už pred dvomi rokmi a keďže ide o mimoriadne atraktívnu dvojicu, bolo jasné, že ani jeden z nich neostane dlhšie sám. Miriam sa zaľúbila do Pašeka ml, no ich vzťah stroskotal a dnes už bývalý hokejista randí s krasnou mladučkou misskou.

Martin bol nejakú chvíľu sám, no ako prezradil už počas účinkovania na Farme, aj on sa zaľúbil a momentálne tvorí pár s istou Beátou. Obidvaja majú dieťa z predchádzajúcich vzťahov, a tak im chvíľu trvalo zosúladiť svoje životy. Podľa slov bývalého farmára je dnes už ale jasné, že je všetko tak, ako má byť.

Na otázku svadby totiž vôbec nereagoval odmietavo, práve naopak: „Vo mne sa manželstvo nespája s rozvodom. Práve naopak. Stále to považujem za niečo príjemné alebo také nejaké formálne spečatenie vzťahu. Nevylučujem ani to, ale nie je to priorita, bez ktorej by som nedokázal žiť,“ odvetil pre Nový Čas. Vlezie Martin opäť do chomúta?

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Markíza