Koncom minulého týždňa došlo krátko po odštartovaní novej Farmy k prvému intímnemu zblíženiu medzi farmármi z Východu. Keďže je ale Rado zadaný, reakcia snúbenice na seba nenechala dlho čakať.

Len pár dní po odštartovaní 11. série Farmy sa začínajú diať na statku nevídané veci. Do oka si zjavne padli Mirka Csorbová a Radovan Dulin z Východu. Po uvoľnenom večeri plnom zábavy skončila dvojica spolu s kamarátkou Nicolettou v posteli. Na tom by nebolo nič zvláštne, no video, ktoré uniklo, jasne zachytáva, že Mirka sa pod perinou poriadne činila a Rado sa rozhodne následnej akcii nebránil.

Ako však uviedol vodič sanitky vo vizitke, doma ho čaká snúbenica, s ktorou tvorí pár už šesť rokov. Pred príchodom na statok tvrdil, že jej bol doposiaľ verný, no jeho partnerke by údajne neprekážalo, keby mal čosi s inou ženou, ak by bola pekná. Túto podmienku síce Mirka splnila, no aj sa mnohí pýtali, čo si asi Radova Ivanka myslí o zápletke na Farme.

Snúbenica však len pred niekoľkými hodinami zverejnila veľavravné slová. “Ak sa pozorne zahľadíš na svoje členky, zistíš, že tam nie sú žiadne reťaze. Si slobodný a so svojím životom si môžeš robiť čokoľvek,” napísala. Otázne však teraz už zostáva len to, či tým chcela povedať, že Rado má na Farme dovolené úplne všetko, alebo že si môže robiť čo chce, no ponesie následky. Nechajme sa teda prekvapiť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rado so svojou snúbenicou
Mladá žena zverejnila na Instagrame jednoznačné slová

Zdroj: Instagram/ivka.b │ Foto: Instagram/ivka.b, Tv Markíza