V týchto dňoch prehrmela slovenskými médiami kauza dcéry Zuzany Čaputovej. Mladá Emma sa po módnej prehliadka nevyhla ani zvláštnemu statusu poslanca Tarabu, pričom nasledovala ostrá reakcia hlavy štátu. Najnovšie sa k veci vyjadril aj opozičný politik Robert Fico.

Dcéra prezidentky SR Emma Čaputová sa po víkendovom postavení na módne mólo dočkala okrem pochvaly aj zvláštnych reakcií. Jedna prišla dokonca z radov politikov, keď poslanec Taraba zverejnil krátky status a novej topmodelke. Nasledovala ostrá reakcia Zuzany Čaputovej, ktorá označila jeho slová za politické dno.

Poslanec jej však v ďalšom videu odkázal, že nešlo o kritiku a navodil dokonca dojem pochvaly či uznania. O slovo sa na sociálnej sieti prihlásila aj samotná Emma, ktorá povedala svoj názor na vzniknutú kauzu. Nakoniec si ešte do témy kopol aj šéf Smeru Robert Fico.

Je presvedčený, že nepríjemnej situácií vystavila 17-ročnú študentku samotná prezidentka: “Aby bolo teda jasné. Ak niekto vystavil dcéru pani prezidentky verejnosti a mediálnemu záujmu, tak to bola pani prezidentka Čaputová… Musela súhlasiť s tým, že jej neplnoletá 17-ročná dcéra sa postaví na módne mólo,” myslí si okrem iného politik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Robert Fico, Zuzana Čaputová