Očkovacia lotéria, ktorá odštartovala prvú epizódu v nedeľu podvečer na RTVS, vyvolala mnoho vášní a nevôle medzi Slovákmi. Tí sa hnevajú aj kvôli prípadu pani Zuzany, ktorá prišla o výhru 400-tisíc eur len kvôli technickému oneskoreniu internetového vysielania. Najnovšie sa do lotérie obula aj Matoviča sestra Zuzana.

Očkovacia lotéria mala byť pôvodne o radosti z obrovských výhier, no napokon sa po odvysielaní prvej epizódy našlo hlavne veľa kritikov a odporcov programu na RTVS. Najväčšiu vlnu nevôle vyvolal prípad pani Zuzany, ktorá prišla o výhru 400-tisíc eur len kvôli technickej chybe. Igor Matovič sa napokon za ňou vybral a prisľúbil jej pomoc.

Do lotérie sa obuli aj známe tváre, medzi nimi smerácky exminister, ktorý dokonca použil slová „čistý debil“. Najnovšie sa rozhodla skritizovať lotériu ministra financií aj Matovičova sestra Zuzana. „Je úplne jedno, či výhra 400-tisíc eur bude výherkyni vyplatená z peňazí určených na lotériu alebo z peňazí politickej strany OĽaNO. Stále to sú a budú len dane všetkých ľudí! To nie sú peniaze politických strán. To sú obrovské milióny, ktoré zaplatili tí najobyčajnejší pracujúci ľudia do spoločnej pokladnice na chod tohto štátu a zveľaďovanie Slovenska,“ odkazuje.

Nie na to, aby si tu politické strany robili biznis na úkor nadretých ľudí. Alebo aby sa tu rozhadzovali obrovské milióny na nejaké debilné lotérie. Ak sa niekto dáva očkovať, tak to asi robí preto, že sa chce chrániť pred prípadnou infekciou a jej následkami. A nie preto, aby tu vyhrával milióny. Sa nám tu nejak počas tej koronakrízy rozmohol debilizmus s nenažranosťou dokopy,“ rozohnila sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Zuzana B. │ Foto: FB/Zuzana B., Igor Matovic, YT/SME