Politika Po Naďovi už aj on: Ďalší minister musí do KARANTÉNY!

Po Naďovi už aj on: Ďalší minister musí do KARANTÉNY!

Len nedávno skončil v karanténe premiér Igor Matovič, ktorého nasledoval minister obrany Jaroslav Naď. Pred pár minútami pritom potvrdil zlú správu aj minister vnútra Roman Mikulec. Po kontakte s nakazeným musí ísť do niekoľkodňovej izolácie aj on.

Nariadenia a pravidlá neobchádzajú ani vysokopostavených politikov. V karanténe skončili, či už po pozitívnych testoch alebo po kontakte s nakazeným, viacerí ministri, ale aj samotný premiér Igor Matovič. Tej sa nevyhol ani minister obrany Jaroslav Naď, minister zdravotníctva Marek Krajčí a ani politici z opozície.

Najnovšie musí poputovať do niekoľkodňovej domácej izolácie aj minister vnútra. Roman Mikulec mal byť v kontakte s nakazenou osobou a o neveselej novine už informoval prostredníctvom sociálnej siete. „Som v karanténe. Nový pracovný týždeň som, bohužiaľ, začal doma, v karanténe, vzhľadom na to, že som v uplynulých dňoch prišiel do kontaktu s pozitívne testovaným na COVID-19,“ napísal.

Nestráca však optimizmus a svoje pracovné povinnosti sa snaží plniť prostredníctvom videohovorov. „Som však rád, že sa dnešného, opäť mimoriadne dôležitého zasadnutia Ústredného krízového štábu, môžem zúčastniť prostredníctvom videa. Je naozaj dôležité, aby sme v takýchto chvíľach boli zodpovední a zostali doma, aj keď sa nám to možno práve nehodí. Chránime tým ľudí v našej bezprostrednej blízkosti a práve táto ohľaduplnosť a spoločná zodpovednosť je kľúčom k zvládnutiu pandémie,“ dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Roman Mikulec – minister vnútra SR│ Foto: Facebook/Igor Matovic, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Exit mobile version