Je tomu len zopár dní, čo sa na sociálnej sieti Instagram objavilo viacero príspevkov, kde si bývalí farmári Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko venovali zopár šteklivých odkazov. Dvojica si nedokázala prísť na meno a obaja verejne vyhlasovali, že ich cesty sa nikdy viac neprekrížia. Ako sa však zdá, išlo len o prázdne slová.

Heňo a Rebeka tvorili pár už na obrazovkách televízie Markíza, keď sa zamilovali počas nakrúcania reality šou Farma 12. Dvojica následne pokračovala v partnerstve aj po vypnutí kamier a s menšími prestávkami tvorili pár do konca augusta, kedy sa rozišli pre údajnú neveru.

,,Dievča zlaté, ty si sa rozišla a dva dni na to si skončila v posteli druhého chlapa,” nekládol si servítku pred ústa Heňo, ktorý svojho času odkázal Rebeke, že s ňou nadobro skončil. ,,Ja som bola slobodná, treba sa najprv pozrieť na seba, kto, čo robí. Každá minca má dve strany, on v tomto tiež nebol svätúšik,” odkázala Rebeka.

Ako sa však s odstupom týždňov zdá, exfarmárov to k sebe ťahá a láska medzi nimi hory prenáša. Napriek udalostiam z predchádzajúceho obdobia totiž opäť k sebe našli cestu a fanúšikov na Instagrame informovali, že tvoria pár. “Neboli sme tu nejakú dobu, ale už sme tu,” napísala k novej fotografii Rebeka, kým Heňo bol o čosi skúpejší na slovo. “Ahoj lásky, ty si?” uviedol k záberu so svojou partnerkou, pričom vypol možnosť komentovania. Myslíte, že tento raz im to vydrží?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lucky_bastard24, rebihlavata