Iba tri dni po oficiálnom pohrebe maestra Karla Gotta (†80) v Katedrále sv. Víta sa na verejnosť dostala šokujúca informácia. Zrejme sa totiž schyľuje k vojne medzi čerstvou vdovou a najstaršou dcérou legendárneho speváka.

Karel Gott sa pred smrťou rozhodol vysporiadať svoj majetok, pričom ho rozdelil medzi manželku Ivanu a štyri dcéry. Týmto spôsobom chcel zabrániť akýmkoľvek konfliktom v rodine. V tom čase sa dokonca hovorilo o hádke speváka s jeho najstaršou dcérou Dominikou, ktorá nebola spokojná s dedičstvom.

Nakoniec sa však dohodli a svoje zmierenie potvrdili aj spoločnou fotkou pri príležitosti 80-tych narodenín maestra. Aj napriek tomu, že 46-ročná dcéra súhlasila s predbežným vyrovnaním, tri dni po smrti otca si to veľmi rýchlo rozmyslela. Podľa slov manžela Tima Tolkkiho, Dominika sa rozhodla zažalovať Ivanu Gottovú kvôli neférovému majetkovému vyrovnaniu.

Momentálne by sa manželia žijúci vo Fínsku mali obhliadať po právnikovi, ktorý by bol ochotný pracovať zadarmo. ,,100-tisíc euro, ktoré dostala, je skôr vtip. Musí dostať viac. Ja s tým nič nemám, iba ju podporujem, aby to zobrala k súdu,“ povedal Tim v rozhovore pre TN.cz. Dokonca prezradil aj požiadavky, ktoré by mali byť predmetom žaloby. ,,Budeme chcieť dva milióny eur alebo dom na Bertramke. Dom by nám stačil,“ napísal v sms správe českému portálu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Karel Gott s dcérou Dominikou a jej manželom Timom

Zdroj: tn.nova.cz  |  Foto: Facebook/Karel Gott, YouTube