Zlatica Puškárová sa netají tým, že ju trápia zdravotné problémy, ktoré jej nedovoľujú moderovať. Pozorní diváci Televíznych novín si ale určite všimli, že sa na obrazovkách Markízy neobjavuje ani blondínkin manžel a kolega Patrik Švajda.

Sympatická blondínka je súčasťou Markízy 25 rokov, pričom posledné roky sa venuje moderovaniu večerných Televíznych novín. Zlatica Puškárová sedela vo svojom kresle naposledy v novembri. Odvtedy ťahal spravodajskú reláciu jej manžel Patrik Švajda so zástupkyňami.

15. februára sa Zlatka na obrazovky konečne vrátila, avšak nie nadlho. ,,Moji milí, ďakujem vám za množstvo krásnych podporných správ, veľmi si vážim vašu priazeň. Chcem byť však voči verejnosti úprimná. Po respiračných problémoch mi pretrvávajú problémy s pľúcami, rýchlo sa zadýcham a mávam záchvat kašľa. Hoci som sa cítila oveľa lepšie a veľmi som sa tešila do práce, pravdou je, že prostredie štúdia a intenzívna profesionálna práca s hlasom je pre mňa vzhľadom k zdravotnému stavu stále komplikovaná,” napísala na sociálnu sieť moderátorka, uvádzajúc, že jej liečba ešte potrebuje čas.

Už sú tomu takmer tri týždne, čo z obrazoviek zmizol aj Patrik Švajda. Stojí za jeho odchodom práve nepriaznivý stav jeho manželky? „V hlavnej spravodajskej relácii sa snažíme udržiavať stabilné moderátorské dvojice, aby sme zachovali divácky komfort. V prípade, že jeden z moderátorov nie je k dispozícii, nevysiela ani jeho kolega. Výnimočne však môžu nastať situácie, keď sa moderátorské dvojice premiešajú,“ uviedol zdroj z TV Markíza pre portál Pluska. Vyzerá to teda tak, že v Televíznych novinách nateraz dvojica Patrik Švajda a Zlatica Puškárová skončila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova)

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/zlaticapuskarova