Speváčka Tina patrí k najsledovanejším osobnostiam slovenského šoubiznisu, pričom od rozchodu s raperom Separom sa po jej boku neobjavoval žiadny muž. Len pred pár hodinami však mladý hudobník Puerto zverejnil nečakané vyznanie, po ktorom si mnohí fanúšikovia domysleli, že tvoria pár. Ako sa však zdá, všetko je napokon inak!

37-ročná speváčka Tina je podľa oficiálnych informácii sama, pričom vychováva dcérku Tiu Lilianu a syna Leonarda. V utorok (28. septembra) sa však na sociálnej sieti Instagram objavila na fotografii s hudobníkom Puertom v objatí, pričom mladík napísal k záberu aj romantické vyznanie plné emócii.

,,Teraz viem, kam mierim a viem, že aj keď som to dlho popieral, ty si súčasťou mojej cesty.. tak ako ja tvojej.. Som vďačný, že tu možem byť pre teba a cítiť a vidieť, ako si užívaš všetko, čo si aj zaslúžiš.. Nič a nikto nám nepatrí.. ale cítim ťa v každej bunke svojho tela a vždy si budem stáť za tým, že si tá najčarovnejšia bytosť, akú som stretol.. nech je to, ako chce, nech si každý hovorí, čo chce, nech sa stane, čo sa má..,” znel zlomok z vyjadrenia Puerta, ktorý však po pár hodinách príspevok zmazal!

Napriek skutočnosti, že dvojici okamžite gratulovali k vzťahu desiatky fanúšikov, Tina údajnú romancu poprela a uviedla, že je stále len slobodnou matkou. „Ferko je však človek, ktorý mi naozaj pomohol v náročných etapách, trávili sme spolu čas, počas ktorého som mala možnosť utriediť si myšlienky a aj vďaka tomu som pocítila, že opäť chcem spievať. A ja mu za to vždy budem vďačná,” napísala Tina, ktorá kamaráta označila za múdreho a láskavého človeka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tinaslovakia, puerto_official