Vrece so zásnubami a tehotenstvami je v našom šouiznise definitívne roztrhnuté! Potom, čo novinku oznámil Rytmus či Kali, sa k nim pridal aj ďalší známy raper, ktorý požiadal o ruku známu priateľku…

Mimoriadne príjemné novinky v podobe zásnub či tehotenstiev valcujú slovenský internet čoraz častejšie. Potom, čo ohlásil zásnuby a tehotenstvo Kali, sa pridal aj Rytmus, ktorý rovnako s Jasminou potvrdili, že svadba sa bude konať už čoskoro. Zároveň na Vianoce odhalili aj krásnu novinku o bábätku a Jasmina potvrdila, že sa im narodí chlapček.

Teraz sa do skupinky šťastných raperov, ktorí čoskoro vlezú do chomúta, pridal aj Pil C alias Lukáš Kajanovič (32). Ten požiadal o ruku svoju priateľku, influencerku Naty Kerny na havajskej sopke Mauna Kea. Romantické gesto, počas ktorého kľačí s prsteňom, zverejnil aj na svojom Instagrame.

Kráska, ktorá na svojom profile tiež odhalila nádherné a dojímavé zábery z jedinečného momentu, povedala áno. V dohľadnej dobe to teda vyzerá až na tri svadby slovenských raperov, ktorým, samozrejme, blahoželáme.

Pil C a Naty Kerny sa zasnúbili

Zdroj │ Foto: Instagram