Po Rytmusovi a Kalim je tu ďalší babyboom. Svoju milovanú dcérku držal pred pár hodinami po prvýkrát v náručí známy slovenský raper a moderátor, ktorý sa už svojho pokladu a priateľky Zuzky nevedel dočkať.

Babyboom v slovenskom šoubiznise neutícha a po Rytmusovi či Kalim, ktorí už svoje uzlíčky pevne držia v náručí, pribudol medzi šťastných oteckov aj ďalší raper. Dušan Berky alebo Šorty, ktorý je zároveň moderátorom v rádiu Europa2, je radosťou bez seba. Pred pár hodinami mu priviedla jeho milovaná Zuzka Jurčeková na svet zdravú dcérku.

Dievčatku dali meno Terezka a počas tehotenstva ju volali familiárne Tete: “Neuveriteľných pár hodín vyvrcholilo príchodom nového človiečika. Zuzi, ďakujem ti za to, že si tak statočná a silná, a hlavne za to, že si mi dopriala nájsť zmysel života. A to nie sú len prázdne reči. Pôrod je doteraz najsilnejšia vec, akú som zažil, a ten pocit, keď sa mi ocitla v rukách… To pozná len otec. Kks, “otec”, to je aké mocné…,” neskrýval dojatie.

Najnovšie Šorty nadšeným fanúšikom potvrdil, že dievčatko je zdravé a krásne rovnako ako jeho mamina. “Konečne po hodinách v špitáli idem domov a ak vám nebudem odpovedať, je to preto, lebo konečne spím. Ako taký OTEC!” teší sa. Na sociálnej sieti sa ku gratulantom pridali aj kolegovia ako Bokmajster, Majself, Kali, Tomi Popovič či DJ Peter Pann. Rodinke srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/shortyx