Škandál, ktorý vypukol počas augusta v súvislosti s Kollárovou komunikáciou s transgender modelkou Paris, neutícha. Na chúlostivú a mimoriadne intímnu komunikáciu už zareagoval samotný predseda parlamentu, no o slovo sa prihlásil aj Robert Fico.

Už v auguste unikla na verejnosť časť komunikácie medzi Borisom Kollárom a transgender modelkou Paris. Pred niekoľkými dňami ale vznikla rukou neznámeho človeka nová webová stránka, na ktorej je zverejnená údajná kompletná konverzácia predsedu parlamentu s preoperovanou kráskou.

Boris Kollár, ktorý ale nedal zvolenie na jej zverejnenie, sa konečne rozhodol zareagovať na celú bizarnú kauzu: “Áno, písal som si s ňou ešte predtým. Nerozoberajme, kedy to bolo, ale bolo to dávno, niekoľko rokov dozadu. Začal som s ňou komunikovať a bavil som sa na tom. Fakt to bola pre mňa zábava, v živote som ju nevidel a nestretol. Priznám sa, že som si robil srandu, bol som zvedavý, kam až je schopná zájsť. Je to súkromná komunikácia, nebudem sa za to ospravedlňovať, nebolo to určené verejnosti,” vysvetlil svojsky pre DenníkN.

Kollár sa zároveň obhajuje slovami, že písanie si so ženami je jeho forma oddychu: “Niektorí politici to riešia alkoholom, niektorí dokonca drogami, niektorí sa odreagujú tým, že okrádajú túto spoločnosť. Pre mňa je toto forma relaxu, na internete si píšem s každým,” a dodáva, že si so ženami bude písať aj naďalej. Taktiež vylúčil, že by mohol byť cez takéto správy vydierateľný.

Iný názor na celú kauzu má predseda Smeru Robert Fico, ktorý považuje Kollárovo správanie za ľudské a morálne zlyhanie. “Smer-SD vyzýva Borisa Kollára, aby vyvodil osobnú zodpovednosť a vzdal sa funkcie predsedu Národnej rady. Vždy som upozorňoval na pochybnú minulosť Borisa Kollára. Je hanba, že sa stal predsedom parlamentu a že takýto človek vôbec v politike figuruje. Komunikácia B. Kollára, ktorá sa v posledných dňoch šíri internetom, pričom sa vyhrážal médiám žalobami v prípade jej zverejnenia, je iba zvrátenou čerešničkou na jeho skazenej torte,” uvádza na sociálnej sieti. Iróniou je, že len pred niekoľkými hodinami zverejnil týždenník Plus7dní fotografie Kataríny S., Ficovej údajnej priateľky, ktorá je ubytovaná v luxusnom byte v River Parku, hoci mesačne zarába len 600 eur, foto >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk, Facebook/Robert Fico, Plus7dní │ Foto: Facebook/Robert Fico, Sme rodina