Slovenská moderátorka z televíznych obrazoviek sa preslávila aj vzťahovými škandálmi a zdá sa, že v láske nemá šťastie. Opäť totiž skončila sama, zatiaľ čo jej ex už stíha randiť s krásnou blondínkou.

Krásna moderátorka Topstaru Alexandra Orviská (34) akosi nemá šťastie v láske. V minulosti sa preslávila najmä škandalóznym vzťahom so ženatým futbalistom Vittekom a s Patríciou sa dodnes nemajú príliš v láske. Len minulý rok sa vrátila ku svojmu staronovému partnerovi, hokejovému brankárovi Jarovi Janusovi (28), no zdá sa, že im to opäť nevydržalo.

Kým moderátorka rozchod so športovcom pre Topky poprela a tejto informácii sa vysmiala so slovami, že pozdravuje zdroj, pravda bude zrejme krutejšia. Fešný brankár bol totiž pristihnutý na večeri s krásnou blonďavou modelkou Kajou, foto >>> TU <<< a rozchod s Orviskou priznal okamžite: „No, je to pravda, netvoríme pár, ale ďalej by som to nechcel nejako rozoberať. Už je to nejaký ten mesiac a pol,“ priblížil detaily. Svoju novú známosť však nateraz označil ako kamošku a odmietol tvrdenia, že má novú priateľku. Uvidíme teda, ako dlho si budú moderátorka a športovec užívať single život.

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram