Smrť Dušana Pašeka zasiahla slovenskú verejnosť, no najmä blízkych či známych, ktorí sa s exhokejistom poznali. Mnohí si jeho samovraždu nedokážu vysvetliť. Teraz ale prehovoril jeho kamarát a bývalý spoluhráč, ktorý sa domnieva, že pozná dôvod nečakanej tragickej udalosti.

Dušan Pašek mladší si siahol na život vo veku 36 rokov a okrem smútiacej rodiny za sebou zanechal aj zarmútených blízkych či známych. Len pred pár hodinami boli priblížené smutné detaily tragédie. Podľa všetkého sa mladý exhokejista na skoncovanie so životom pripravoval.

Teraz prehovoril jeho kamarát a bývalý spoluhráč, ktorý chcel však zostať v anonymite. Domnieva sa, že Dušan mohol mať starosti s dlhmi vo svojich spoločnostiach: „Nemyslím si, že smrť Sádeckého bola spúšťačom toho hrozného počinu, Dušan sa trápil už dlhšie. Myslím si, že to bolo kvôli financiám, niečo také človek, ktorý ho poznal, vedel vycítiť,“ prezradil pre Šport24.

Podľa jeho slov sa stretol s Pašekom krátko pred samovraždou a zdal sa mu nepokojný a nervózny. „Stretol som Dušana pár dní pred tou tragickou udalosťou. Sedeli sme spolu na káve, fajčil jednu cigaretu od druhej, klepali sa mu ruky a bolo na ňom vidieť, že nie je vo svojej koži,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sport24.pluska.sk │ Foto: IG/dusanpasek