Julo Viršík už nikdy neodštartuje legendárnu reláciu Twentyfive na rádiu Expres, ako to robieval posledné roky. Vždy dobre naladený spíker poslednýkrát vydýchol na chate v obci Malé Leváre, kde sa ho už nepodarilo oživiť. Jeho rodina je po obrovskej strate zdrvená.

Rádiový spíker Julo Viršík nás náhle opustil vo veku 56 rokov, keď mu zlyhalo srdce na jeho chate v Malých Levároch. Pred niekoľkými hodinami prehovoril aj jeho známy, ktorý sa mu v osudnú chvíľu snažil dovolať, no Julo mu už nedvíhal telefón. Slovenskom sa krátko po smrti začala šíriť aj dezinformácia, že jeho zlyhanie srdca malo mať súvis s podaním vakcíny, čo ale lekárska pitva vylúčila.

Po odchode Jula tu po ňom ostala okrem smutných fanúšikov predovšetkým zdrvená najbližšia rodina. Jeho manžela Adriana, ktorá sa mu snažila zachrániť život, je podľa informácií Nového Času úplne na dne. „Manželka Adriana je z jeho smrti úplne zdrvená, nikomu sa nehlási,“ prezradil rodinný známy z okolia.

S Adrianou majú tiež spoločnú dcéru Ninu, ktorá otca nadovšetko milovala. Po jeho náhlom úmrtí, z ktorého sa bude spamätávať zrejme dlhší čas, mu zanechala na sociálnej sieti krásny a dojímavý odkaz: „Ľúbim ťa, si navždy moja superstar, lebo viem, že hlúpy vtip by ťa určite pobavil. Nikdy som nechcela, aby si mal iný zmysel pre humor.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Nina V., IG/radioexpres, YT/RadioExpres