Len uplynulú stredu sa rodina, najbližší a fanúšikovia rádiového spíkra Jula Viršíka museli vyrovnať s jeho nečakanou a náhlou smrťou. Vo veku 56 rokov odišiel počas pobytu na chate v Malých Levároch, pričom ho ani zronená manželka nedokázala zachrániť. Teraz prišla ďalšia rana.

Obľúbený rádiový spíker Julo Viršík s nezameniteľným hlasom a prejavom, bohužiaľ, minulú stredu navždy odišiel. Náhla smrť nastala na jeho chate v Malých Levároch a oživiť sa ho nepodarilo ani jeho manželke či privolanej pomoci. Najviac zronená je zo straty práve manželka Adriana, ako aj ich dcéra Nina, ktorá na sociálnej sieti zanechala otcovi dojemný odkaz.

Následne si na jeho poctu pripravili kolegovia krásny nápad a cez víkend odvysielali špeciálny program. A práve slávnej relácie Twentyfive, ktorú Julo šesť rokov vysielal v rádiu Expres, sa týkajú aj najnovšie smutné informácie, ktoré zrejme skalných fanúšikov vôbec nepotešia.

Julo a jeho Twentyfive sa nedajú nahradiť, takže nebudeme hľadať rýchle ani jednoduché riešenie. Nový formát víkendového vysielania bude súčasťou programovej štruktúry na ďalšiu sezónu od septembra. Dočasne sme v sobotu a nedeľu popoludní zaradili do vysielania Expresvíkend s našou moderátorkou Táňou Székely,“ uviedol pre Nový Čas programový riaditeľ rádia Rasťo Bečaver. Hitparáda tak zrejme zaniká spolu so svojím spíkrom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: IG/radioexpres