Po pohrebe Karla Gotta (†80) sa jeho najstaršia dcéra veľmi rýchlo vrátila späť do Fínska, kde žije už dlhé roky. Dôvodom bola jej nová práca čašníčky a manžel, s ktorým mala už dlhodobo vážne problémy. Pred pár dňami však došlo k zlomu a Dominika sa rozhodla spraviť radikálny krok.

Dominika Gottová rozhodne prežíva jedno z najhorších období v živote. Strata otca ju hlboko zasiahla, pričom do poslednej chvíle dúfala, že ,,Božský Kája“ akútnej leukémií nepodľahne. Do toho prišla aj manželská kríza s fínskym hudobníkom Timom Tolkkim, ktorý trpí mániodepresiou a dlhé mesiace neprispel do spoločnému rozpočtu žiadnou sumou.

Gottova najstaršia dcéra sa tak po 19-tich rokoch vzťahu rozhodla podať žiadosť o rozvod. „Dospela som do bodu, kedy som si musela priznať, že naše manželstvo je v troskách a už nemá šancu na záchranu. Stalo sa toho strašne veľa zlého,“ smutne priznala pre český portál Blesk.

46-ročnú blondínku však teší, že intenzívne a úspešne bojuje so závislosťou od alkoholu, pričom sa konečne dostala na správnu cestu. Radosť jej robí aj práca, pričo pôsobí ako čašníčka v známej reštaurácií v centre Helsínk. Mesačne si zarobí 1 730 eur, a zároveň sa dostane medzi ľudí, ktorým sa donedávna vyhýbala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: YouTube, Facebook/Karel Gott