Tragédia v Michalovciach otriasla celý Slovenskom. Po údajnej streľbe 53-ročného podnikateľa Stanislava prišla o život jeho manželka, dve deti a napokon podľa všetkého namieril zbraň aj na seba. O situácii v rodine a domácich pomeroch prehovorili okolití susedia z bytovky. 

V Michalovciach došlo pred niekoľkými dňami k veľkej tragédii na sídlisku na Bieloruskej ulici. Polícia prípad stále vyšetruje, no podľa všetkého mal 53-ročný podnikateľ Stanislav namieriť svoju legálne držanú zbraň proti 44-ročnej manželke Erike, 12-ročnému synovi Martinovi, 14-ročnej Zuzane a napokon aj proti sebe.

Polícia našla rodinu v byte na druhom poschodí bez známok života. Známi či škola mali pritom problém skontaktovať rodinu už cez víkend. Po incidente prehovoril pre Plusku Martin Nebesník, riaditeľ VI. Základnej školy v Michalovciach, ktorý potvrdil, že chlapec bol veľmi inteligentný, učil sa na jednotky a robil všetkým radosť. Rovnako zastrelené dievča bolo šikovnou žiačkou a malo navštevovať triedu pre nadané deti.

O rodinnej situácii prezradili čosi aj okolití susedia, ktorí nebohú mamu Eriku vnímali ako príjemnú a milú ženu. Podotkli však, že len ak bola bez manžela, ktorý mal častejšie zlú náladu: „Ale len vtedy, keď nebol pri nich. Ona sa dokonca nedávno sťažovala, že jej to s manželom neklape.“ Po sídlisku sa dokonca šuškalo aj o možnom rozvode, ktorý Erika údajne zvažovala. Nateraz je však rodinná tragédia v rukách polície a presný priebeh a okolnosti nešťastia sú predmetom vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: pluska.sk, tvnoviny.sk │ Foto: Televízia JOJ