To je ale šok! Po rozprávkovej svadbe Martina Jakubca a Božanky, na ktorú pozvali desiatky VIP hostí za tučné sumičky, prišiel nečakaný koniec. Božanka má toho dosť a prehovorila o tom, čo stálo za ich rozchodom…

Bola to rozprávková svadba desaťročia, na ktorú spevácke duo Martin Jakubec a Božanka pozvali desiatky hostí do VIP sekcie za mastné sumičky. Už vtedy sa objavovali špekulácie o tom, či je svadba pravá, či existujú o sobáši aj úradné záznamy a či nešlo len o marketingový ťah a poriadne drahú veselicu.

Zamilované hrdličky s poriadnym vekovým rozdielom vtedy všetky reči neprajníkov odmietli a svoju lásku ukazovali na sociálnych sieťach aj v rozhovoroch. Spevák dával práve ich vzťah za vzor otvorenosti a úprimnosti medzi dvoma ľuďmi a Slovákom odkazoval, aby si pozametali pred vlastnými dverami a prestali žiť vo falošných zväzkoch.

O to šokujúcejšie sú najnovšie správy temperamentnej speváčky Božanky, ktorá pre Plusku potvrdila nečakaný koniec romantického manželstva: „Chcem oznámiť, že po vzájomnej dohode sa rozchádzame ako partneri s Martinom Jakubcom. Hlavným dôvodom sú neustále útoky ľudí na internete, ktorí riešia hlavne môj vek. Ja som sa nechcela vydávať, pretože som tušila, ako to môže dopadnúť,“ uvádza dôvod Božanka, ktorej imponovala najmä Jakubcova galantnosť. Spevák tak prežíva turbulentné obdobie, keďže pred pár dňami dostal aj tvrdý trest za urážanie Cibulkovej.

Za rozchodom je ale aj ďalší dôvod: „Ďalším dôvodom je, že spolu nežijeme a každý potrebujeme svoj pokoj a harmóniu. Nedokázali sme nájsť zhodu ani na spoločnej adrese, keďže ja žijem inde. Ani naše zvieratá si nerozumejú a žiarlia. Preto dávam Martinovi voľnosť, aby si našiel primeranú, mladšiu partnerku, s ktorou môže plánovať svoju budúcnosť, rodinu a roztopašnosti,“ šokuje staršia speváčka a jej slová potvrdil aj samotný Martin, ktorý je na útoky zvyknutý. Aj on však uznal, že medzi duom bol priveľký vekový rozdiel: „Stále som mladý a byť raz mladý vdovec nie je vôbec príjemné.“ Božanka a Jakubec tak ostávajú priateľmi, ktorých bude naďalej spájať hudba.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook