Obľúbený slovenský spevák vhupol pred dvomi týždňami do chomúta s milovanou partnerkou a mamičkou ich rozkošných dvojčiat. Konečne však uzrela svetlo sveta aj prvá fotka ženícha s krásnou nevestou.

Obľúbený slovenský spevák, ktorý si získal sympatie fanúšikov už počas SuperStar II. v roku 2006, vhupol pred dvomi týždňami do chomúta. Peter Cmorík (39) si zobral v tichosti za manželku svoju lásku Danielu, s ktorou vychovávajú rozkošné dvojičky Peťka a Števka.

O ich veľkom dni informovala ako prvá sestra Márie Čírovej Agnes, ktorá zverejnila na sociálnej sieti veľavravný záber spoza svadobného stola. Napokon sa však rozhodli fanúšikom, priateľom a známym ukázať zaľúbenci aj svoje vlastné snímky z dňa spečatenia ich lásky.

Peter sa na zábere túli k nádhernej neveste, ktorá si na svadobný deň zvolila romantické čipkované šaty a dlhý závoj. Ženích bol odetý kontrastne v kompletne čiernom obleku. Zo zamilovaných holúbkov srší láska a spokojnosť, pričom ich prsteníky už niekoľko dní zdobia aj zaujímavé obrúčky. Hostia si mohli na veselici pochutnať na elegantnej čiernej svadobnej torte zdobenej kvetmi. Krásnej rodinke tak už ostáva len zaželať nekonečne veľa šťastných spoločných rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/danielalovin, petercmorikband