Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom, si vyžiadala 12 obetí na životoch. Medzi tými, ktorí zahynuli, sú aj štyria maloletí. Polícia teraz zverejnila presný zoznam zosnulých s menami aj vekom. Najmladšia obeť mala pritom len 15 rokov.

Tragická dopravná nehoda, ku ktorej došlo v stredu pri Nitre, si vyžiadala 12 ľudských životov. Medzi obeťami sú pritom aj 4 maloletí, ktorí sa už nikdy nevrátia k rodičom. Najmladšou obeťou, ktorá zahynula v autobuse smrti, je 15-ročná Natália a najstaršou je 70-ročná dôchodkyňa Barbora. Svedkovia nehody prehovorili o strašných chvíľach pred aj po zrážke autobusu s nákladným autom.

Stránka obce Kolíňany ako aj polícia SR zverejnili kompletný zoznam zahynutých, pričom uviedli mená aj vek. Zároveň žiadajú Slovákov, aby sa hromadne nehrnuli na miesto činu, kde by mnohí chceli zanechať sviečky či vence. Podľa polície by mali dbať na svoju+ bezpečnosť: “Pietne miesta na vyjadrenie sústrasti sú zriadené v Kultúrnom dome v obci Kolíňany a pred Kultúrnym domom v Jelenci,” uvádza sa na Facebooku.

Zoznam obetí tragickej nehody pri Nitre

Natália († 15)
Alex († 16)
Denisa († 17)
Veronika († 17)
Martin († 17)
Mariana († 21)
Adriana († 40)
Dušan († 42)
Erika († 45)
Alena († 57)
Ladislav († 63)
Barbora († 70)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Kolíňany, Polícia Slovenskej republiky