Jasmina a Rytmus sú od soboty svoji! Sladké “áno” si povedali v popoludňajších hodinách na pezinskom zámku pred zrakmi niekoľkých desiatok hostí. Nastal však moment, počas ktorého zazneli slová, ktoré Jasmina nezvládla a spustila plač.

Dlhoočakávaná svadba Jasminy a Rytmusa sa v sobotu stala realitou a zamilovaná dvojica, ktorá čoskoro privedie na svet malého synčeka, si povedala svoje áno. Veselica sa odohrala za múrmi luxusného zámku v Pezinku a na “bašável” dorazili pozvaní hostia vrátane Ega, Aleny Pallovej či Jany Pištejovej.

Z krásneho obradu na zámockom nádvorí už uniklo aj video a prísne strážený okamih bol odhalený. Pár hodín po veľkolepej svadbe začali rozprávkové zábery zverejňovať aj samotní mladomanželia. Jasmina sa predviedla v nádhernej bielej róbe, ktorú po polnoci vymenila za tieto elegantné šaty.

Svadba sa ale nezaobišla bez sĺz a plaču. Najdojímavejším okamihom sa pre Jasminu stal svadobný sľub Rytmusa, ktorým svoju manželku úplne odrovnal: “Som ochotný pre teba zomreť, naveky v mojom srdci a krvi… ,” vyslovil. Raper priznal, že aj jemu sa po týchto slovách zasekol v krku knedlík: “Pri tejto vete som asi pol minúty nevedel pokračovať.
Každému z vás prajem zažiť takúto emóciu,” dodal. Jasmina na sociálnej sieti ihneď po obrade prepísala dôležitý detail a od dnešného dňa sa pýši menom Jasmina Alagič Vrbovská.

Jasminu dojal Patrikov sľub
Kráska si po obrade zmenilo meno na Jasmina Alagič Vrbovská

Zdroj │ Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking