Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa začali priam fantasticky pre slovenský i český tím, pričom mužstvá zdolali svojich súperov s výrazným gólovým náskokom. Na úvodný deň šampionátu však bude navždy s hrdosťou spomínať najmä brankár, ktorý hneď po výhre zhodil korčule a letel za snúbenicou do nemocnice!

Na ľade spolu s tímom zdolal Švédov a v živote sa mu podarilo vychytať aj moment narodenia jeho prvého syna! Potom, ako český brankár Patrik Bartošák (26) odohral prvý český zápas na svetovom šampionáte, sadol do auta a letel za svojou snúbenicou Dominikou. Tá totiž začala skoro ráno rodiť, pričom zjavne čakala práve na svojho milovaného partnera.

Vysokohorská prirážka za pivo a jedlo: MS v hokeji valcujú šialené ceny!

Tesne potom, ako totiž prišiel do nemocnice, sa mu narodil syn Damián. „Elektrina drží, aleee… Voda praskla!“ napísal na Instagrame hokejista, pričom sa ponáhľal do Ostravy. „Vyšlo to na minúty. Patrik Bartošák odchytal druhé víťazstvo proti Švédom v rade a v noci odišiel do Ostravy, aby asistoval pri príchode Bartošáka juniora na svet,” potvrdil komentátor Robert Záruba na Twitteri. Srdečne blahoželáme!

Kandráčovci prekonali sami seba:Z novej hokejovej hymny sú Slováci nadšení!

Zdroj: Instagram/pbartosak

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)