Pred niekoľkými dňami zaskočila verejnosť spoveď zúfalej Frederiky, ktorá trávila až doposiaľ so synom Ľudovítom čas v Egypte. Exmanželka známeho politika tvrdila, že Marian Kotleba odniesol syna na Slovensko s tým, že nerešpektoval jej vôľu. 

Exmanželka Mariana Kotlebu Frederika pred pár dňami zúfalo hovorila o tom, že jej syn opustil s politikom Egypt proti jej vôli. „Upozornila som ho, že nemá môj súhlas a nemá momentálne právo ho vziať. On si ide svoje, že má na to právo, lebo on je jeho otec. Nenechal si nič vysvetliť,“ tvrdila bývalá manželka, ktorá kontaktovala aj tamojšie úrady.

O slovo sa však prihlásil samotný líder ĽSNS, ktorý avizoval, že sa ku kauze vyjadrí. Kotleba odmieta akékoľvek reči o únose či svojvoľnom zobratí syna zo zahraničia a označil ich za absolútnu hlúposť. „Malý bol v Egypte v kuse šesť mesiacov. Odišiel tam vtedy, keď som mal koronu alebo vírus, alebo čo to bolo… Tak som ho poslal so starkou do Egypta za svojou mamou, ale po 6 mesiacoch, jednoducho, keď vám dieťa každý druhý deň v telefóne povie: „Ocko, kedy prídeš?“ tak to už sa nedalo vydržať a museli sme to nejako vyriešiť,“ obhajuje sa politik vo videu, v ktorom ho syn zasypáva bozkami.

S 5-ročným chlapcom sa rozhodol osláviť jeho narodeniny: „Vyšlo to akurát tak, že malý oslavuje narodky – 5 rokov. Už je z neho veľký chlap a keď dokončíme toto video, tak to pôjdeme spolu trochu osláviť,“ dodáva Kotleba a na stole je vidieť aj ozdobenú tortu. Nateraz tak nie je jasné, akú dohru bude mať táto nezhoda medzi bývalými manželmi. Celé video si pozriete >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Marian Kotleba, RTVS