Po zvonici na Farme nezostalo ani stopy: Šokujúca reakcia hospodára!

Dátum:

Neoddeliteľnou súčasťou každej série reality šou Farma sú stavby pre zvieratá, no aj pre samotných súťažiacich. V prípade trinástej série, ktorá stále beží na obrazovkách televízie Markíza, sa farmári poriadne nadreli. Stálo to však za to?

Farmári si museli po príchode na statok, ktorý sa nachádza v obci Hubina, vybudovať všetko od úplných základov. Postavenie chalupy či prístrešky pre zvieratá však boli iba začiatok, keďže najväčšou výzvou bola obrovská drevená zvonica. Samotný hospodár prezradil, že ide o najväčšiu stavbu v histórií natáčania reality šou. Súťažiaci si tak museli vyhrnúť rukávy a poriadne zamakať, aby splnili dlhoročný sen Martina Bagára.

Napokon slávnostne zavesili zvon, čo bolo poslednou bodkou za stavbou zvonice. Mnohí diváci dúfali, že budú môcť navštíviť toľko spomínanú stavbu, no po príchode na miesto sa dočkajú sklamania. Nielenže na statku ostal iba veľký neporiadok, no po zvonici nie je už takmer ani stopy.

Majitelia pozemku totiž na sociálnej sieti predávali zvonicu, pričom upozornili, že je nutná demontáž. ,,…od začiatku Farmy sme vedeli, že to bude musieť ísť dole, lebo televízia by si nemohla zobrať na zodpovednosť, že keď to tam ,,neodborníci“ z Farmy postavia, aby sa nejakému návštevníkovi niečo náhodou nestalo…,“ povedal zdroj blízky produkcií reality šou pre plusku.sk.

Hospodár vysvetlil, že stavba by porušovala zákon, keďže stavebné povolenie sa týka iba pre účely natáčania a je definovaná ako kulisa. Taktiež upozornil, že majiteľovi pozemku sa musí priestor odovzdať v takom stave, v akom ho televízia Markíza prenajala. Bagár však nestráca nádej, keďže malo dôjsť k rozhodnutiu. ,,Ona sa sťahuje na nové miesto. Pevne verím, že nezanikne. Sťahuje sa na farmu Colombia na Podkylavu. Tá sa nachádza neďaleko tejto farmy a zatiaľ je to v štádiu rozoberania. Celý prenos chvíľu potrvá…. Na novom mieste bude zvonica sprístupnená verejnosti. Ak podnikateľský zámer podnikateľa, ktorý sa takto rozhodol vyjde, budem veľmi rád,“ dodal milovník zvierat.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: TV Markíza

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...