Angelina Jolie (41) opäť poriadne prekvapila, pretože na povrch vyšli šokujúce zistenia o jej “láskach”.

Reči o novom vzťahu medzi Angelinou Jolie a známym feši-spevákom Jaredom Letom (45) už istý čas víria Hollywoodom. Jareda Leta môžete poznať okrem filmov aj z hudobnej skupiny 30 Second To Mars. Magazín HollywoodLife.com zistil, že Angelina mala naňho vždy “slabosť”.

Jej bývalý partner Brad to dokonca vedel a neskutočne žiarlil. Bol to jediný chlap, ktorého sa skutočne obával. Keď mali hádky, Angelina vraj hocikedy vytiahla jeho meno s tým, že je lepší, talentovanejší a mimoriadne rada s ním spolupracuje. Raz dokonca poslala Jaredovi poza Bradov chrbát scenár k filmu. Toto neznie vôbec dobre. Jared bol teda poriadne boľavou témou už počas manželstva!

Jared sa mal Angeline ozvať podľa všetkého krátko po tom, čo podala žiadosť o rozvod. Odvtedy zostali v spojení a pravidelne si telefonujú či dokonca vyjdu na večeru. Angelina sa momentálne necháva chlácholiť týmto spevákom a už takmer nieto pochýb, že spolu tvoria pár. Blízky zdroj tejto krásky potvrdil, že by bol pre ňu vynikajúcim chlapom, ak je už sama pripravená na ďalší vzťah.

Nová láska Angeliny Jolie – Jared Leto

Zdroj: Hollywoodlife.com |  Foto: Instagram