V čase, kedy vo svete zúri pandémia koronavírus, sa v nemocniciach okrem množstva pacientov rodia aj tisíce detí. A dve z nich si budú šíriacu sa nákazu pripomínať po celý život!

Manželia z indického štátu Chhattisgarh majú evidentne mimoriadne zvláštny druh humoru. Potom, ako sa tehotná Preeti Verma dostala s pôrodnými bolesťami do nemocnice, sa jej k dvojročnej dcérke narodili i dvojičky. Chlapček a dievčatko však dostali v čase globálnej pandémie v skutku jedinečné mená, ktoré im budú pripomínať tragédiu z roku 2020 po celý život.

Aj keď koronavírusu podľahli už tisíce obetí a doslova paralyzoval každodenný život, indickí manželia urobili čosi nevídané. 27-ročná mamička totiž pomenovala svojho synčeka Covid, pričom jeho sestrička sa volá Corona! “K pôrodu došlo po niekoľkých ťažkostiach, a preto sme si chceli s manželom tento deň navždy zapamätať. Vírus je síce nebezpečný a život ohrozujúci, ale jeho prepuknutie prinútilo ľudí sústrediť sa na hygienu a nezabúdať na ďalšie dobré návyky,” uviedla Preeti pre Hindustan Times.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hindustantimes.com