Pocisková a Tůma prekonali krízu: Úprimné vyjadrenie Nely!

Dátum:

Nela Pocisková sa rozhodla na istý čas zavesiť svoju kariéru na klinec a prioritou sa pre ňu stali 4-ročný Hektor a 2-ročná Lianka. Herečka tak má plné ruky práce so starostlivosťou o dve deti, pričom jej partner pracoval od rána do včera. Koronakríza však všetko zmenila!

Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková venuje všetok svoj čas predovšetkým dvom ratolestiam, synovi Hektorovi a dcére Lianke. Filip Tůma sa pred časom, naopak, ešte viac vrhol do práce, keďže hrá v divadle, v dennom seriáli Oteckovia, venuje sa dabingu, koncertuje, a dokonca študuje vysokú školu.

S koronakrízou sa však seriálový Vlado Bielik ocitol doma so svojou rodinou, na čo neboli s Pociskovou zvyknutí. ,,Myslím, že sa zhodneme s Filipom, že prvé dva týždne boli ťažké. Nie, lebo my sme na seba absolútne neboli zvyknutí, naozaj sme sa veľmi málo videli,“ so smiechom priznala Nela počas benefičného prenosu Spolu pre Slovensko.

Dvojica si tak musela zvyknúť na vzájomnú spoločnosť počas celého dňa. Podľa slov dvojnásobnej mamičky je Tůma veľmi spoločenský typ, takže krízová situácia bola pre neho ešte ťažšia. Ich spolužitie sa však napokon ukázalo ako príjemné.

Celebritný pár sa totiž rozhodol prijať nový režim, užívať si spoločne strávený čas a začali sa navzájom rešpektovať. Stali sa tak z nich parťáci, ktorí si pri starostlivosti o dve deti pomáhali v každom momente dňa. Ich fungovanie bolo natoľko harmonické, že Nele napokon prišlo ľúto, že po uvoľnení pravidiel bude na všetko opäť sama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: YT/RadioExpres, IG/pociskova.nela, janakeketi

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Ďalší moderátorský flek: Zábranská po Let’s Dance v novej relácii RTVS!

Televízia Markíza stavila v siedmom ročníku tanečnej šou Let's...

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...