Rodina známej Slovenky Nely Pociskovej prežila momenty ako vystihnuté z akčného filmu. Vo vlastnom rodinnom podniku sa jej otec chytil s nespokojným zákazníkom, pričom lietali aj facky. Čo sa tam vlastne stalo?

 

V podniku Milana Pociska to vo štvrtok večer vrelo. Podľa informácií, ktoré uvádza portál cas.sk prišiel do podniku chlapec s dvomi ženami, ktorých obslúžila čašníčka. Mužovi sa to však nepáčilo a tvrdil, že obsluha robí svoju prácu pomaly. Zákazník vraj začal po čašníčke vrieskať a neodpustil si ani slová o tom, že ju zabije. Nelin otec ako majiteľ podniku to tak nenechal a ľudí poprosil, aby reštauráciu opustili. Mužovi sa to však nepáčilo a Nelinho otca napadol kľúčmi, pričom ho dvakrát udrel do hlavy. Milan Pocisk samozrejme zareagoval a mužovi dal štyri facky s tým, že sa nenechá zbiť vo vlastnom bare. Celý incident vraj videlo desať svedkov, ktorí sú ochotní slová Nelinho otca potvrdiť.

Nespokojný zákazník má však na celú vec iný názor a tvrdí, že napadnutý bol len on. Zákazník sa dokonca sám ozval do redakcie Nového Času, kde sa o Milanovi Pociskovi vyjadroval len negatívne a tvrdil, že za celý konflikt môže otec známej herečky, ktorý ho napadol v momente, ako odchádzal z rešturácie.

Celú situáciu nakoniec riešila aj policajná hliadka, ktorá bola na miesto privolaná. Všetky zúčastnené osoby boli poučené o tom, že môžu podať trestné oznámenie, no obaja to odmietli. Polícia sa nespokojného muža spýtala, či chce ísť na ošetrenie k lekárovi, no ten to odmietol. Celý incident sa tak nakoniec skončil v pokoji.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/Facebook