Česká slávica Helena Vondráčková oslávila už 75. narodeniny a ako mnohých jej kolegov, ani ju neobchádzajú zdravotné problémy. Speváčku má v týchto chvíľach trápiť srdce, pre ktoré sa nemohla zúčastniť na zádušnej omši zosnulej Hany Zagorovej. 

Helena Vondráčková je rovnako ako česká a slovenská verejnosť zarmútená z úmrtia Hany Zagorovej. Speváčku však v tomto období trápia aj zdravotné problémy so srdcom. Tie ju dokonca prinútili ospravedlniť sa zo zádušnej omše pre zosnulú kolegyňu.

O tom, čo sa s Vondráčkovou deje, prehovoril pre iDnes jej manžel a manažér Martin Michal. Helena má byť momentálne pod dohľadom pražských lekárov a jedného vyšetrenia sa zúčastnila aj v deň omše. „Helena je teraz pod stálou lekárskou kontrolou. Vystupovať môže, ale musí sa vyvarovať stresu a fyzickej námahy,“ priblížil v utorok.

Speváčka absolvuje ešte dve vystúpenia a potom si užije dovolenku, kde si odpočinie. Fanúšikom sa prihovorila aj samotná slávica: „Urobím maximum pre to, aby som bola v poriadku. Z dnešnej zádušnej omše som sa preto Štefanovi Margitovi zo zdravotných dôvodov ospravedlnila. Budem ale naďalej s ním i Hankou… Podporovala som ju v boji s jej zdravotnými problémami a verila som, že ich prekoná,“ dodala Vondráčková so slovami, že sa ťažko zmieruje s jej odchodom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: idnes.cz │ Foto: YT/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina, Televízia JOJ