Televízia Markíza vysiela v aktuálnom období už šiestu sériu šou Tvoja tvár znie povedome, do ktorej prijali pozvanie herci, komici i aktuálna Superstar. Kým porota prešla výraznou obmenou, v obľúbenej relácii sa už túto nedeľu objaví ako tajný hosť bývalý premiér Igor Matovič!

Šou Tvoja tvár znie povedome si získala medzi divákmi mimoriadnu popularitu, pričom aktuálne v nej hviezdi osem osobností domáceho šoubiznisu. Okrem komikov Fera Jokea a Evelyn Kramerovej sa na dosky, ktoré znamenajú svet, pravidelne stavajú aj Barbora Piešová, Dušan Cinkota, Braňo Mosný, Kristína Madarová, Zuzana Belohorcová a Martin Klinčúch.

Obľúbený program však netvoria len súťažiaci, no v každej epizóde sa predstaví aj špeciálny hosť. Kým v predchádzajúcich častiach sa pred kamerami objavili “Spice Girls” či “Lunetic” zostavený z porotcov, najbližšie sa diváci môžu tešiť na Igora Matoviča. Predseda hnutia OĽaNO sa tak po vzdaní sa funkcie premiéra odviazal a okrem sociálnych sietí sa rozhodol ukázať svoj humor aj priamo v televízii. Ako prezradili kompetentní, politik sa prevtelí do populárnej speváčky Evy Mázikovej, pričom pôjde o jedno z najlepších vystúpení v šou vôbec!

Prajeme vám usmiaty 1. apríl! 🙂

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: FB/Eva Máziková, Igor Matovič, IG/tvojatvarzniepovedome