Jedna z najkrajších žien slovenského a českého šoubiznisu Andrea Verešová, pred pár dňami ostala zaskočená nepríjemným obvinením. Istý český bulvárny a spravodajský server o nej totiž napísal, že navštevuje luxusné kluby a užíva si vo Francúzsku bez svojho manžela a detí. To však nie je pravda. Andrea sa naštvala a zverejnila fotku ako dôkaz!

[sociallocker]Krásna Slovenka sa stále venuje modelingu a jej práca často vyžaduje vycestovanie do zahraničia. Tak sa stalo aj pred pár týždňami, kedy Andrea odletela do slnečného St.Tropez. Modelka nezabudla na svojich fanúšikov, ktorým dopriala pohľad nielen na vyhľadávanú destináciu, ale hlavne na seba v dráždivých kúskoch. Keďže na väčšine fotiek Verešová pózuje sama, môže to pôsobiť, že po svete cestuje bez manžela a dosýta sa zabáva. Z tohto uhla pohľadu to poňal aj český bulvárny plátok, podľa ktorého bola Andrea v St.Tropez bez rodiny, navštevovala luxusné reštaurácie a kluby – proste si užívala.

Známa kráska po prečítaní článku nad tým nemávla rukou, ale aj s priloženým dôkazom sa obránila! Na svojom profile zverejnila fotku z večera, kedy bola v spomínaných odvážnych šatách v klube, no tentokrát po jej boku sedí manžel Daniel Volopich. Jasne tak dokázalo autorovi bulvárneho článku, že na pracovnej ceste bola s manželom a deťmi. Ako sama napísala, jej manžel sa nerád medializuje, čo je spoločnosti dobre známe a Andrea ho do fotenia nenúti. “V St.Tropez som bola síce pracovne, ale mala som šťastie, že ma ako vždy mohla doprevádzať rodina a môj skvelý manžel. Pretože sa nerád fotí a nepraje sa mediálne ukazovať, snažím sa ho rešpektovať a spoločné fotky uverejňujem iba výnimočne. Bohužiaľ bulvár dokáže aj tento fakt zneužiť a všetko prekrútiť ( viď dnešný Blesk). Vzhľadom k tomu pridávam nedávnu fotku z reštaurácie L´Opera zo St.Tropez, aby som dokázala (aké je to trápne byť nútený sa takto obhajovať), že necestujem a “nebavím sa po svete sama”! (a tých fotiek bude ešte viac, miláčik, nehnevaj sa…) Krásny večer!” , napísala Verešová k fotografii.

 

 

 

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram
[/sociallocker]