Natáčanie reality šou Farma by sa nezaobišlo bez hospodárskych zvierat, ktoré pravidelne trápia neskúsených súťažiacich. Býva zvykom, že sa každá Farma postupne rozrastá o ďalšie a ďalšie zvieratá, ktoré spôsobujú farmárom radosť i starosť. Na ich blaho dozerá samotný hospodár.

Miláčikom Farmy 14 sa rozhodne stala sučka Šiška, ktorá si okamžite získala farmárov i divákov. Najbližší vzťah mala s Natáliou Lenártovou, no autorka novej knihy býva v byte a fenke chcela dopriať voľný výbeh. Dnes je už jasné, že čierna kráska našla trvalý domov v rodine exfarmára Tamása Kassaia, kde má veľkú záhradu. Populárnymi sa stali aj mačiatka, z ktorých boli nadšení Giuliana i Filip. Mladá brunetka si ich dokonca po natáčaní chcela vziať domov, no nie je jasné, či tak naozaj urobila.

Kameňom úrazu sa stali hospodárskeho zvieratá, keďže mnohí diváci sú presvedčení, že na statku v rukách farmárov veľmi trpia. Podobná kritika sa objaví každú sériu reality šou. Názory fanúšikov neušli ani hospodárovi, ktorý upozorňuje, že je zvieratám na Farme vždy veľmi dobre. „Robia si čo chcú, kradnú im zásoby, navzájom si žerú šrot, farmári ich nevedia chytiť, zvieratá si tam behajú krížom-krážom. Na žiadnej farme by takto fungovať nemohli, iba na tejto televíznej,“ vysvetlil Martin Bagar v rozhovore pre TV Oko.

Mnohí fanúšikovia netušia, že hospodár je na Farme omnoho častejšie, než majú možnosť vidieť. Počas celej výroby dohliada na zvieratá od rána do včera. Ak je to nutné privolá veterinára. Podľa slov Bagara si jeho krava Malina doslova užíva život na Farme. ,,Moja Malina sa normálne teší, keď ju vykladám na Farme, že konečne! Tá ich má úplne na háku. Doma je zlatá, poslušná kravička, tam je to harpya, ktorá si s nimi robí, čo chce. Kravy sú mimoriadne inteligentné, dokážu myslieť viac ťahov dopredu ako šachisti,“ dodal majiteľ vlastnej Farmy s názvom ,,Etelka“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Oko | Foto: FB/Bagar Martin – farma Etelka, IG/farma.markiza | Video: IG/farma.markiza