Podľa mladíka je za rozpadom jeho vzťahu Matovič: Reakcia premiéra!

Dátum:

Igor Matovič bol v posledných mesiacoch obvinený už z mnohých vecí, no najnovšia výčitka musela prekvapiť aj jeho samotného. Dokonca sa rozhodol zareagovať na vyjadrenie mladíka, ktorý sa momentálne snaží dostať z rozchodu.

Súčasná epidemiologická situácia je obrovskou záťažou pre zdravotníctvo, no zároveň aj výzvou pre vzťahy medzi rodinným príslušníkmi, partnermi a priateľmi. Bežný osobný kontakt sa stal v posledných mesiacoch skôr výnimočnosťou ako samozrejmosťou.

Na prísne protipandemické opatrenia doplatil aj istý Miloš, ktorý sa rozhodol posťažovať na facebookovej skupine s názvom ,,Priznania tínedžerov“, kde prehovoril o ťažkých chvíľach v jeho živote. ,,Za rozpad môjho trojročného vzťahu môže Matovič! Moja frajerka sa so mnou rozišla, lebo si počas lockdownu uvedomila, že je jej bezo mňa lepšie…,“ napísal smutný Slovák.

Zrejme ani sám nepredpokladal, že na jeho príspevok zareaguje samotný premiér obvinený z rozchodu páru. ,,Sorry, Kaaamo,“ odpovedal predseda strany OĽaNO mladíkovi, ktorý môže byť rád, že dostal ospravedlnenie od samotného Matoviča, keďže k týmto slovám z jeho úst dochádza len zriedka.

Komunikácia na sociálnej sieti

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Priznania tínedžerov  |  Foto: YT/OĽaNO, FB/Priznania tínedžerov, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...